Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Piegāde un apmaksas veidi

Cik maksā Curaprox produktu piegāde?

Piegāde ir bezmaksas visiem pasūtījumiem virs 50€. Par pasūtījumiem zem 50€ piegādes cena ir 6.90€. 

link

Kādus maksājuma veidus jūs piedāvājat? 

Jūs varat izvēlēties no dažādiem maksājuma veidiem:

  • Mastercard
  • Visa
  • American Express
  • PayPal
link

Kad mans pasūtījums tiks nosūtīts?

Iespējams, ka jūsu pasūtījums jau ir nosūtīts! Jūs jebkurā laikā varat pārbaudīt sava pasūtījuma statusu savā klienta kontā sadaļā "Pasūtījumi".

 Pasūtījumi darba dienās parasti tiek nosūtīti 24 stundu laikā, ja:

  • Maksājums par pasūtījumu jau ir veikts vai ir izvēlēts maksājums pēc rēķina
  • Visi pasūtītie produkti ir mūsu noliktavā

Lūdzu, ņemiet vērā papildu pasūtījuma sagatavošanas laiku pasūtījumiem, kas pasūtīti nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Mēs lūdzam jūsu sapratni, ja mēs nevaram nosūtīt jūsu preces uzreiz. Jūsu sūtījuma piegādei ir daudz dažādu posmu, kas diemžēl nozīmē, ka ir iespējama aizkavēšanās. 

Kad pasūtījums būs sagatavots un gatavs, uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums. Tiks nosūtīts arī papildus kurjera e-pasta paziņojums, kurā būs pieejama plašāka informācija par nosūtīšanu un iespējamo piegādes vietas maiņu. 

Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktveidlapu vai zvanot uz vietējo tālruņa numuru +371 67142625, biroja darba laikā: Pirmdien - Ceturtdien - 9:00-18:00, Piektdien - 9:00-17:00, lai pārbaudītu sava pasūtījuma statusu un nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek piegādāts pēc iespējas ātrāk.

link

Show more

Pasūtījumi

Ar ko man jāsazinās, ja man ir jautājumi par manu pasūtījumu?

Jūs varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, izmantojot mūsu kontaktveidlapu vai zvanot pa tālruni +371 67142625  biroja darba laikā (pirmdien - ceturtdien - 9:00-18:00, piektdien - 9:00-17:00).

link

Vai es saņemšu apstiprinājumu, ka mans pasūtījums ir saņemts?

Jā, drīz pēc pasūtījuma pabeigšanas saņemsiet automātisku apstiprinājuma e-pastu.

link

Vai es varu atcelt savu pasūtījumu?

Jūs varat atcelt vai pieprasīt izmaiņas esošajos pasūtījumos, izmantojot kontaktveidlapu. Ja tas būs tehniski iespējams un pasūtījums vēl nebūs sagatavots nosūtīšanai, mēs labprāt izpildīsim jūsu pieprasījumu.

link

Show more

Garantija un atgriešana

Kādas garantijas jūs piedāvājat un ko tās nozīmē?

Visi mūsu produkti ir izstrādāti atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem, tāpēc tiem ir ilgs kalpošanas laiks. Tomēr mēs piedāvājam garantiju tikai mūsu Curaprox soniskajām zobu sukām. Šo garantiju ilgums ir divi gadi. Jums ir arī iespēja pagarināt garantiju pilnīgi bez maksas vēl uz vienu gadu. Lai to izdarītu, vienkārši dodieties uz savu lietotāja kontu un pagariniet garantiju sadaļā "Reģistrētie produkti".

link

Kā pagarināt Hydrosonic zobu sukas garantiju?

Izmantojiet mūsu augstākās klases klientu apkalpošanas pakalpojumus un pagariniet garantiju jebkurai mūsu soniskajai zobu sukai. Vienkārši dodieties uz Reģistrētie produkti savā lietotāja kontā un reģistrējiet jaunu produktu. Šī darbība pagarinās garantiju no diviem līdz trim gadiem. 

Ja jums vēl nav Curaprox lietotāja konts, tagad ir īstais brīdis to iegūt! Lai sāktu, noklikšķiniet uz Pierakstīties izvēlnē, kas atrodas mājaslapas augšpusē.

link

Mans produkts ir bojāts/ar defektu - kas man jādara?

Lūdzu, pēc iespējas ātrāk informējiet mūs par bojāto produktu, izmantojot kontaktveidlapu vai zvanot pa tālruni +371 67142625. Pēc tam mēs pārbaudīsim, vai varam to samainīt, un informēsim jūs par turpmāko rīcību.

link

Show more

Sūdzības

Kā pieteikt garantiju?

Jūs variet sazināties ar mums, izmantojot kontaktveidlapu vai pa tālruni +371 67142625.

link

Kad es varu pieteikt garantiju?

Garantijas pieteikumu var iesniegt saskaņā ar likumā noteiktajiem noteikumiem. 

Curaprox Hydrosonic zobu sukas gadījumā jums ir tiesības uz jebkādu defektu novēršanu, kas radušies likumā noteiktajā divu gadu garantijas laikā pēc piegādes.

Garantija neattiecas uz bojājumiem un defektiem, kas radušies nepareizas lietošanas, pārvietošanas vai uzglabāšanas, nepareizas vai nolaidīgas kopšanas un apkopes, pārmērīgas lietošanas vai nepareiza remonta, ko veicis neautorizēts servisa pakalpojumu sniedzējs, rezultātā.

link

Esmu saņēmis nepareizu pasūtījumu. Ko man darīt?

Jūs variet sazināties ar mums, izmantojot kontaktveidlapu vai pa tālruni +371 67142625.

link

Show more

Klienta konts

Klienta konta izveides priekšrocības.

Jūsu kontaktinformācija tiek saglabāta un automātiski aizpildīta visiem turpmākajiem pasūtījumiem. Jūsu pasūtījumu vēsture ļauj apskatīt visus iepriekšējos pasūtījumus, atkārtoti tos pasūtīt un sekot līdzi pasūtījumu statusam.

Klienta konts ļauj arī reģistrēt savu Hydrosonic zobu suku un tādējādi pagarināt garantiju no diviem līdz trim gadiem.

link

Esmu aizmirsis savu paroli.

Jaunu paroli variet pieprasīt šeit. Ja vēlaties, mēs varam arī manuāli atjaunot paroli. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktveidlapu vai zvaniet mums pa tālruni +371 67142625 biroja darba laikā (pirmdien - ceturtdien - 9:00-18:00, piektdien -9:00-17:00).

link

Kā es varu izdzēst savu klienta kontu?

Ja vēlaties, mēs labprāt izdzēsīsim jūsu klienta kontu jūsu vietā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktveidlapu vai zvaniet mums pa tālruni +371 67142625 biroja darba laikā (pirmdien - ceturtdien - 9:00-18:00, piektdien - 9:00-17:00). 

Ja esat veicis pasūtījumu, mums ir juridisks pienākums saglabāt jūsu datus sešus gadus pēc pirkuma veikšanas.

link

Show more

Jaunumu vēstule

Ko ietver Curaprox jaunumu vēstule?

Parakstieties Curaprox jaunumu vēstules saņemšanai, lai saņemtu jaunāko informāciju par mutes dobuma kopšanu. Curaprox sniedz informāciju par mutes dobuma higiēnu un aizraujošiem jauniem produktiem. Tiem, kuri mīl izdevīgus darījumus, mēs arī regulāri informējam jūs par mūsu labākajiem piedāvājumiem un atlaidēm.

link

Kādi ir ieguvumi?

Pierakstoties Curaprox jaunumu vēstulei, jūs varat sekot līdzi jaunākajiem Curaprox konkursiem, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem. Pierakstoties jūs iegūsiet piekļuvi ekskluzīviem kuponiem, kas pieejami tikai mūsu jaunumu vēstules abonentiem. Parakstīties jaunumu vēstulei tagad.

link

Cik bieži es saņemšu Curaprox jaunumu vēstuli?

Dažas reizes mēnesī saņemsiet informāciju un aizraujošus piedāvājumus. Mēs jūs informēsim arī par ekskluzīviem īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm, kad vien tie būs pieejami. Pierakstīties jaunumu vēstulei tagad.

link

Show more