Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Jaunumu vēstule

Ko ietver Curaprox jaunumu vēstule?

Parakstieties Curaprox jaunumu vēstules saņemšanai, lai saņemtu jaunāko informāciju par mutes dobuma kopšanu. Curaprox sniedz informāciju par mutes dobuma higiēnu un aizraujošiem jauniem produktiem. Tiem, kuri mīl izdevīgus darījumus, mēs arī regulāri informējam jūs par mūsu labākajiem piedāvājumiem un atlaidēm.

link

Kādi ir ieguvumi?

Pierakstoties Curaprox jaunumu vēstulei, jūs varat sekot līdzi jaunākajiem Curaprox konkursiem, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem. Pierakstoties jūs iegūsiet piekļuvi ekskluzīviem kuponiem, kas pieejami tikai mūsu jaunumu vēstules abonentiem. Parakstīties jaunumu vēstulei tagad.

link

Cik bieži es saņemšu Curaprox jaunumu vēstuli?

Dažas reizes mēnesī saņemsiet informāciju un aizraujošus piedāvājumus. Mēs jūs informēsim arī par ekskluzīviem īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm, kad vien tie būs pieejami. Pierakstīties jaunumu vēstulei tagad.

link

Kā es varu pierakstīties?

Lai izmantotu Curaprox jaunumu vēstules priekšrocības, jums tikai jāievada savu e-pasta adresi mūsu reģistrācijas lapā. Pēc tam jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar saiti uz reģistrāciju. Ja jums jau ir lietotāja konts, jūs varat mainīt jaunumu vēstules iestatījumus attiecīgajā izvēlnes sadaļā "Mans konts". Parakstīties uz jaunumu vēstuļu saņemšanu tagad.

link

Kā atteikties no jaunumu vēstules saņemšanas?

Ja vēlaties atteikties no jaunumu vēstuļu saņemšanas, variet to izdarīt, izmantojot saiti katras jaunumu vēstules apakšā. Ja jums ir lietotāja konts, varat atcelt jaunumu vēstuļu saņemšanu zem sadaļas "Personīgā informācija" sadaļā "Mans konts".

Ja jums rodas problēmas ar atteikšanos no abonēšanas, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktveidlapu. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.

link