Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Knupītis

Nomierina un atslābina mazuļus…

… un viņu vecākus. Knupītis, kurš veicina, nevis kavē pareizu zobu, aukslēju un žokļu attīstību. Nesatur toksīnus un ir absolūti nekaitīgs jūsu mazulim.

Nomierina jūsu mīļo bērniņu

Visas knupīša priekšrocības, bet bez bieži sastopamajām sekām, tādām kā nepareizs zobu stāvoklis

Nodrošina optimālu elpošanu caur degunu: palīdz koncentrēties un veicina mierīgu gulēšanu

Biofukcionāls: Izstrādāts, lai ietu kopsolī ar dabisko anatomiju, veicinot aukslēju un žokļa attīstību

Atslābinājies mazulis

Īpaša, maiga silikona membrāna bērnam sniedz tādas pašas patīkamas izjūtas, kā īsts krūtsgals. Šī pazīstamā sajūta atbalsta dabisko norīšanas procesu.

Novērš nepareiza zobu stāvokļa izveidošanos

Atšķirībā no parastajiem māneklīšiem, šim knupītim ir plakans gals. Tas dod aukslējām vietu, vienlaikus nodrošinot, lai tās nepieņemtu patoloģisku, augsti izliektu formu. Plakanais gals arī novērš vaļējā sakodiena izveidošanos. Šis knupis aptur vakuuma izveidošanos mutē, tādējādi novēršot nepareiza zobu stāvokļa izveidošanos, un nodrošina optimālu elpošanu caur degunu, nevis muti.

Atbalsta normālu aukslēju un žokļa attīstību

Sānu malas novirza sūkšanas spiedienu uz žokli, nevis aukslējām, nodrošinot, lai zobu arkai veidotos jauka, apaļa forma. Knupīti izstrādāja zobārstniecības zinātņu doktors Herberts Piks pēc tam, kad viņa dēlam izveidojās krusta sakodiens. «Tikai 20% no žokļa malformācijām ir ģenētiskas,» saka doktors Piks.

Veicina optimālu elpošanu

Kad aukslējas aug pareizi - nepieņemot patoloģisku, augsti izliektu formu - tas veicina elpošanu caur degunu. Tātad knupītis palīdz novērst gan elpošanas, gan ar to saistītās miega un koncentrēšanās problēmas.

Labākais knupītis pasaulē…

… ir krūtsgals. Māte daba zina vislabāk. Curaprox knupītis sniedz tādas pašas patīkamas izjūtas, kā īsts krūtsgals, atbalstot dabisko norīšanas procesu.

Mutes dobuma veselība jau no pirmās dienas

Curaprox Baby produkti darbojas harmonijā ar jūsu mazuļa dabisko attīstību. Visi produkti bērniem ir “biofunkcionāli” – radīti, lai dabiski veicinātu bērna augšanu.

«Mans mazulis pārāk daudz zīž knupīti»

Netradicionālais plakanais Curaprox knupīša gals saprātīgi novirza sūkšanas spiedienu uz žokli, nevis aukslējām, veicinot veselīgu attīstību. Tātad, ja jūsu mazulim patiešām ir nepieciešams zīst ilgāk  - neuztraucieties!

Kāpēc atvērtais sakodiens un krusta sakodiens ir slikti?

Tie veicina elpošanu caur muti, kas var izraisīt tādas problēmas kā miega traucējumi un koncentrēšanās grūtības. Nepareiza zobu stāvokļa novēršana ir problēma, bez kuras jūs abi varat iztikt. Kad zobi aug pareizā izvietojumā, bērns elpo caur degunu, un tas ir vislabākais veselīgai attīstībai.

Vai Curaprox knupītis palīdz nekavējoties?

Jā! Tas veicina attīstību vairākos veidos jau no pirmā brīža. Curaprox knupīša izveidotājs - zobārstniecības zinātņu doktors Herberts Piks - brīdina, ka pusei bērnu, kuri lieto parastos māneklīšus, izveidojas atvērtais vai krusta sakodiens. Izdariet pareizo izvēli!

Zobu suka Baby

Jautri, maigi un efektīvi jau no pirmā zobiņa

Uzzināt vairāk Pirkt

Baby

Knupīši, māneklīši, mierinātāji: Ceļvedis

Uzzināt vairāk