Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Zobu riņķis

Trīskārša jautrība

Vairāk nekā tikai zobu gredzens. Grabulis maņu pamodināšanai ... aizraujošas faktūras sensoro un motoro prasmju veicināšanai ... integrēta treniņu zobu birstīte. Trīskārša jautrība!

Noņem zobu šķilšanās sāpes

Piedzīvojumu rotaļlaukums sajūtām

Sagatavo mazuļus zobu tīrīšanai

Pieejams trīs krāsās – tirkīza, zilā un rozā

Aizraujošas tekstūras… un grabulītis

Te ir tik daudz, ko atklāt ... dažādas tekstūras, krāsainas bumbiņas grabulī. Maņas tiek stimulētas. Mazulis laimīgi spēlējas. Sāpes ir aizmirstas. Pieaugušie ir apmierināti.

Gaidot zobu tīrīšanu?!

Jūsu mazulim viņa zobu riņķis ir rotaļlieta. Ar tā palīdzību bērns caur rotaļu gatavojas pirmo reizi tīrīt zobus. Integrētā treniņu zobu birstīte masē smaganas un pamazām pieradina pie zobu sukas. Vai mazuļi jau gaida zobu tīrīšanu? Tieši tā!

Pirmās zobu sāpes?

Pirmais zobiņš ir iznācis! Bet mazulim sāp… Pirms ķeraties pie gēla smērēšanas, dodiet viņiem zobu riņķi. Viņi precīzi zinās, ko ar to darīt. Un tas noņems sāpes.

Piena zobi sagatavo vietu pastāvīgajiem zobiem

Zobu riņķi izstrādājusi Dr. Nadja-Marina Kellerhofa. Tas palīdz jūsu bērnam sagatavoties zobu tīrīšanai, un ir labākais veids, kā uzturēt pirmos zobiņus veselus.

Trīs krāsas…

…trīskārša jautrība. Gaiži zila, rozā un tirkīza krāsa. Dodiet savam mazulim zobu riņķi viņa iemīļotajā krāsā un vērojiet, kā viņš instinktīvi to kož. Ardievu, zobu sāpes! Ir laiks pasmaidīt!

Kad izšķiļas piena zobi

Priekšzobi izšķiļas pirmie, dzerokļi – pēdējie. Zobu šķilšanās sākas aptuveni sešu mēnešu vecumā. Turpmāko 20 mēnešu laikā viens pēc otra attīstās visi piena zobi.

Ak, šī trakā zobu šķilšanās!

Pirmā mazā zobiņa parādīšanās ir svētki vecākiem, bet ne mazulim. Daži izjūt vieglu diskomfortu, citi cieš no smagām sāpēm. Zobu šķilšanās beidzas tikai tad, kad visi 20 piena zobi ir izšķīlušies.

Vai manam mazulim nepieciešams zobu riņķis?

Zīdaiņiem ir vienkāršs risinājums, kā mazinātu zobu sāpēs - viņi kož visam, kas gadās pa rokai. Tāpēc vislabāk, ja šis priekšmets ir bez toksīniem un pilnīgi drošs lietošanai - zobu riņķis, kuru iesaka pediatri un zobārsti. Tāds, kas padara zobu nākšanu patīkamāku gan jūsu bērnam, gan jums.

Kāds ir labs zobu riņķis?

Labam zobu riņķim ir jānovērš zobu sāpes. Bet ja papildus tam vēl ir aizraujoša virsmas faktūra sensoro un motoro prasmju veicināšanai? Integrēta treniņu zobu birstīte, kura veicina mazuļa interesi par zobu tīrīšanu? Stimulējošs grabulis? Mazuļa mīļākā rotaļlieta!

Baby

Knupīši, māneklīši, mierinātāji: Ceļvedis

Uzzināt vairāk