Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Bezmaksas piegāde ar LOVE

ĪPAŠO IZLAIDUMU MĒNESIS

Iegādājoties jebkuru īpašā izlaiduma CS 5460, saņemiet bezmaksas piegādi. Izmantojiet kodu: LOVE

KAS IR ĪPAŠIE IZLAIDUMI?

Mūsu ikoniskās CS 5460 zobu sukas ir kas vairāk nekā tikai mutes dobuma kopšanas piederumi - tie ir pievilcīgi vannasistabas aksesuāri, kas piemēroti jebkurai noskaņai. Šie izsmalcinātā dizaina produkti, kas pieejami dubultos iepakojumos, ir tapuši, sadarbojoties gan ar vietējiem, gan starptautiskiem māksliniekiem, sākot no jauniem talantiem līdz jau zināmiem autoriem. Ar mūsu īpašajiem izlaidumiem piešķiriet savai mutes dobuma higiēnas rutīnai daudzveidību, krāsas un dzīvesprieku.

VISIEM PATĪK BEZMAKSAS PIEGĀDE

Gatavojieties smaidīt spožāk! 

No 5. februāra līdz 3. martam saņemiet bezmaksas piegādi, iegādājoties CS 5460 īpašā izlaiduma iepakojumus. 

Lai izmantotu šo piedāvājumu, ielieciet grozā vismaz vienu īpašā izlaiduma komplektu un norēķinoties par pirkumu, izmantojiet akcijas kodu LOVE. Nepalaidiet garām šo iespēju uzlabot savu ikdienas zobu tīrīšanas pieredzi ar stilu un vēl ietaupīt!

PIRKT TŪLĪT

Kupona kods ir derīgs no 2024. gada 5. februāra līdz 3. martam vai līdz krājumu beigām mūsu interneta veikalā. Ielieciet grozā vismaz vienu CS 5460 īpašo izlaidumu un norēķinu laikā ievadiet kodu LOVE. Piegādes izmaksas tiks atskaitītas automātiski. Akciju nevar izmantot kopā ar citām akcijām vai kodiem.