Swiss premium oral care 

Izvēlieties savu valsti Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 40 €
Piegāde 4-7 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

PIRMĀ ZOBU SUKA UZ MŪSU RĒĶINA!  

CS 5460 ir mūsu klasiskā, vispopulārākā un vispirktākā zobu suka. Īpaši mīksta un blīva, tā nodrošina vēl nebijušu tīrīšanas pieredzi un ilgstošu svaigumu.  

Mēs priecātos, ja arī jūs to izmēģinātu! 

Piesakieties jaunumu saņemšanai un jau pirmajā vēstulē saņemsiet akcijas kodu, kas sniegs jums iespēju saņemt īpaši mīksto zobu suku bez maksas. Iegādājieties Curaprox produktus mūsu e-veikalā vismaz 15 eiro vērtībā, izmantojiet atsūtīto kodu un mēs pievienosim bezmaksas zobu suku jūsu pasūtījumam.

Biļetena abonēšana

Curaprox informatīvajā biļetenā atradīsiet daudz noderīga satura par to, kā uzturēt zobus un smaganas veselus, kā arī informāciju par jauniem produktiem un lieliskiem īpašiem piedāvājumiem. Tomēr, ja nolemsiet, ka vairs nevēlaties saņemt informatīvos biļetenus, jebkurā laikā varēsiet no tiem atteikties.

PIERAKSTĪTIES JAUNUMU SAŅEMŠANAI

"Piekrītu saņemt personalizētus komerciālus paziņojumus par Curaden produktiem, pasākumiem un akcijām (ieskaitot piedāvājumus un atlaides). Curaden var ar mani sazināties, izmantojot manis izvēlētos saziņas veidus, piemēram, e-pastu, SMS vai pastu."
Lai iegūtu papildinformāciju, ieskaitot to, kā jūs varat izmantot savas tiesības attiecībā uz mūsu rīcībā esošo personisko informāciju par jums, lūdzu, izlasiet mūsu Privātuma politiku.