Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

ZOBU PASTA BĒRNIEM

JAUTRĪBA UN SVAIGUMS

Beidzot ir pieejama zobu pasta, kas bērniem rada prieku par zobu tīrīšanu. Jautrās svaigās zemenes, arbūzi un piparmētras sarūpēs īstu ballīti mutē. Un Jūs varat justies droši, ka darāt visu iespējamo, lai uzlabotu bērnu mutes veselību.

Zema abrazivitāte - RDA aptuveni 40 - aizsargā dārgo zobu emalju.

Fermenti veicina siekalu dabisko antibakteriālo iedarbību.

Varat izvēlēties 1450 vai 950 ppm fluorīda vai vispār bez fluorīda.

Nesatur nātrija laurilsulfātu (SLS) un parabēnus.

PADARA ZOBU TĪRĪŠANU JAUTRU

Mēģinājumi motivēt mazuļus tīrīt zobus var apnikt gan viņiem, gan Jums. Atvadieties no nebeidzamās pierunāšanas, izmantojot revolucionāro Curaprox zobu pastu bērniem.

LIELISKA GARŠA!

Jūsu bērni nav sajūsmā par garlaicīgām pierastajām zobu pastas garšām. Kāpēc lai viņi to darītu? Mēs izstrādājām garšas, aptaujājot bērnus. Un uzvarētāji ir: zemenes, arbūzi un piparmētras.

UN KO IEGŪST PIEAUGUŠIE?

Inovatīva, barojoša formula, kas palīdz nodrošināt Jūsu bērniem vislabāko iespējamo dzīves sākumu. Nesatur tādus kaitīgos savienojumus kā SLS vai parabēnus.

Saudzīgi un bez nepatīkamām vielām.

Curaprox zobu pastas - gan pieaugušajiem, gan bērniem - satur tikai maigas, nekaitīgas, bet efektīvas sastāvdaļas. Tās visas dod Jums iemeslu smaidam bez asām, sāpīgām ķimikālijām. Nesatur SLS, triklozānu, balinātājus un plastmasas mikropērlītes. 

UN VISBEIDZOT...

Curaprox bērnu zobu pastas atvēršana un aizvēršana ir pavisam vienkārša. Viegli izspiežamā zobu pastas tūbiņa ir īpaši izstrādāta bērnu rokām, lai izspiestu rīsa graudiņa lieluma zobu pastu, kā to iesaka zobārsti.