Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

CS single zobu suka

Kad mazāk ir vairāk

Aplikums uz zobiem un smaganām, daļēji mainījusies zobu krāsa – CS single zobu suka spēj tikt galā ar izaicinājumiem, piekļūstot pat grūti aizsniedzamām vietām. Tagad jums ir pašiem savs zobu higiēnists.

Izcilai aprūpei pietiek ar vienu saru kūlīti

Īpaši smalki 6 mm gari Curen® sariņi

Zobu pasta nav nepieciešama; ideāli piemērota ceļojot.

Iztīra grūti aizsniedzamās vietās, pat tad, ja nēsājat breketes

Mēs mīlam CS single

Īsteniem zobu suku cienītājiem patīk veikt šīs precīzās, maigās kustības gar smaganu līniju un tīrīt vietās, kur tas varētu šķist neiespējami, kā, piemēram, starp zobiem un breketēm, koriģējošajiem lokiem vai zobu stiprinājumiem.

Kāpēc izvēlēties “CS single”?

Tā kā visu smago darbu paveic viens saru kūlītis, tas ir ideāli piemērots zobu un smaganu tīrīšanai. Tas ir pats labākais zobu tīrīšanas veids, un jūs esiet pelnījuši lieliski pavadīt laiku - arī tīrot zobus.

Maza birstīte… liela atšķirība

Ne vienmēr lielāks nozīmē arī labāks. Zobu suka ar mazu galviņu, bet milzīgu tīrīšanas jaudu.

Seni ieradumi. Jauna tehnoloģija.

Cilvēki jau izsenis tīrījuši zobus - vēl pirms tika izgudrota mūsdienu zobu suka. Viņi košļāja zarus vai saknes, līdz to gali sāka spuroties, un tad izmantoja tos kā zobu sukas. CS single radīta, iedvesmojoties no šīs tradīcijas.

Delikāts darbs

CS single sariņi ir stingrāki nekā citām mūsu zobu sukām. Uzmanīgi novietojiet kūlīša ārējos sarus tā, lai tie nedaudz pieskartos smaganu līnijai. Rūpīgi tīrot zobu pēc zoba, sariņi paplešas un notīra smaganu līniju.

Vienmēr līdzās

Zobu pasta nav nepieciešama. Jūs varat tīrīt zobus, izmantojot CS single, kad un kur vien vēlaties - skatoties filmu, lasot grāmatu, gaidot autobusu, vilcienā braucot uz darbu ...

CS single un lieta darīta!

Nepieciešams mazliet patrenēties, lai iemācītos precīzi un maigi tīrīt zobus gar smaganu līniju. Toties, tiklīdz būsiet to apguvuši, sapratīsiet, ka tas ir labākais veids kā tīrīt zobus. Tad spēsiet vienlaikus gan tīrīt zobus, gan lasīt ziņas sociālajos tīklos vai skatīties filmu.

Tīriet zobus pareizi

Virziet CS single zobu suku pa smaganu līniju ar precīzām, maigām kustībām, neizdarot gandrīz nekādu spiedienu. Curaprox ir izstrādājis CS single zobu suku tieši šādai tīrīšanas metodei, kas pazīstama kā ‘solo tehnika’.

Turiet suku vertikāli un uzklājiet uz vienas zoba virsmas puses

Uzmanīgi kustiniet zobu sukas galvas sariņus tā, lai tie tikai mazliet pieskartos smaganu līnijai

Tad ar precīzām, maigām, vibrējošām kustībām virziet CS single zobu suku pa smaganu līniju - no vienas zoba puses uz otru

KĀ LIETOT SAVU CS 1006 VIENKŪLĪŠA ZOBU SUKU

Hydrosonic pro

Soniskā zobu suka ar “single” galviņu

Uzzināt vairāk Pirkt

Smaganu kopšana

Izrādi savas rūpes

Uzzināt vairāk Pirkt

Starpzobu birstes

Efektīva zobu starpu tīrīšana

Uzzināt vairāk Pirkt