Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

ZOBU SUKA BĒRNIEM KIDS

Hello Smile, Bye Bye Caries!

Zobu suka kids, kas ieteicama bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem, ir izstrādāta, pamatojoties uz mūsu slaveno CS 5460 zobu suku. Tā ir ideāli piemērota bērnu mutēm, viegli lietojama un ļoti saudzīga pret zobiem un smaganām.

5500 Curen® sariņi, kas blīvi izvietoti uz zobu sukas galviņas, nodrošina īpaši rūpīgu tīrīšanu.

Īpaši kompakta, nedaudz izliekta birstes galviņa optimālai tīrīšanai

Curen® sariņi: neticami mīksti. Neticami smalki - tikai 0,09 mm diametrā.

Astoņstūra formas rokturis. Gandrīz NEIESPĒJAMI tīrīt zobus nepareizā leņķī

IZSTRĀDĀTA ĪPAŠI BĒRNU ROKĀM

Astoņstūra formas rokturis padara birstīti viegli satveramu un piemērotu tīrīšanai pareizā leņķī. Pateicoties īpaši mazajai un nedaudz izliektajai birstes galviņai, to ir ļoti viegli lietot pareizi. Tīrīšana kļūst jautra.

ĻOTI SAUDZĪGA PRET ZOBIEM UN SMAGANĀM

Jūs iegūsiet 5500 īpaši smalkus 0,09 mm Curen® sariņus. Jūsu bērnam tiek nodrošināta rūpīga, īpaši saudzīga tīrīšana. Ideāli piemērots bērnu jutīgajiem zobiem un smaganām - pat tad, kad sāk izšķilties pastāvīgie zobi.

IZVĒLIETIES TO, KAS PATIKS JŪSU BĒRNAM

ENERĢIJA

100% JĀ

Radoša. Entuziasma pilna.

Tīrīsim zobus!

SIRDS

PARĀDIET
SEVI

Meitenēm un mūsdienu zēniem.

DABISKA

HARMONIJĀ

Nomierinošs zobu tīrīšanas veids.

GAIŠA

ZILAS DEBESIS
APCERĪGUMS

Bez ierobežojumiem. Tver mirkli!

LUKSUSA

KARALISKA
KRĀSA

Jūsu princesēm
un prinčiem.

ORANŽA

ATMODINĀT
PRIEKU

Tas sākas
ar zobu tīrīšanu!

Ticiet brīnumiem.

Ziemassvētku vecītis. Lieldienu zaķis. Zobu feja. Ar laiku Jūsu bērns var sākt šaubīties par šo maģiju. Bet viena lieta ir droša. Ideāla zobu birste Jūsu mazajam eņģelītim noteikti pastāv. Sniedziet vislabāko iespējamo sākumu viņu mutes dobuma veselībai. 

VINGRINĀŠANĀS ĻAUJ SASNIEGT PERFEKCIJU

Pieaugušie parasti izmanto cietu zobu birsti. Tādējādi viņi bojā zobu emalju un smaganas un riskē saskarties ar citām zobu problēmām. Palīdziet savam bērnam izveidot brīnišķīgu ieradumu visu mūžu tīrīt zobus maigi un rūpīgi, izmantojot zobu suku, kurai ir daudz īpaši smalku pavedienu.

KVALITATĪVI PAVADĪTS LAIKS

Padariet zobu tīrīšanu kopā par jautru Jūsu dienas sastāvdaļu. Izveidojot rotaļīgu, patīkamu rituālu, sniedzot bērniem pamatu lieliskiem mutes dobuma kopšanas paradumiem mūža garumā.

VIENKĀRŠA MATEMĀTIKA

Šeit ir vienādojums, kas ir saprotams bērniem un pieaugušajiem, kuri vēl nav izmēģinājuši Curaprox zobu birsti. Nolieciet malā savu cieto zobu suku. Tagad pievienojiet unikāli maigu, unikāli efektīvu Curaprox zobu suku. Rezultāts? Tīrs prieks. /p>

MĪLESTĪBA UN GLĀSTI

Zobu emalja ir cietāka par tēraudu. Taču skābes un cietas zobu sukas to var noārdīt. Mūsu sariņi noņem aplikumu, nesabojājot emalju, un maigi glāsta smaganu līniju.

PAPILDU AIZSARDZĪBA

Aizsargvāciņš saglabā zobu suku tīru pat tad, ja bērns to iemet skolas somā. Tas aizsargā zobu birstes galviņu un smalkos sariņus, lai zobu suka kalpotu ilgi un nevainojami.