Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

LABĀKA VESELĪBA - JUMS

PAR MUMS

Curaprox – uzņēmuma Curaden produktu zīmols - piedāvā augstākās klases mutes dobuma kopšanas produktus no Šveices.

Mutes dobuma veselība ir uzņēmuma Curaden kaislība jau kopš 1972. gada. Mutes dobuma veselība ir ļoti nozīmīga. Tā ir kas vairāk, nekā balti zobi un svaiga elpa. Tie ir arī veseli iekšējie orgāni. Un vesels ķermenis. 

Tieši tādēļ Curaden sadarbojas ar zobārstniecības profesionāļiem, piedāvājot izcilus Cuaprox zīmola produktus. Mūsu produkcija ir pievilcīga, efektīva un patīkama lietošanā.

Sadarbībā ar zobārstniecības speciālistiem, mēs izstrādājam novatoriskas apmācības programmas zobārstniecības profesionāļiem. Mēs katru gadu apmācām un sertificējam tūkstošiem mutes higiēnas speciālistu visā pasaulē. Pēc apmācībām mūsu speciālisti jūs motivē un sniedz nepieciešamās prasmes, lai viegli uzturētu mutes dobumu, zobus un smaganas ideālā stāvoklī ... lai jūs sajustu atšķirību.

Zobu tīrīšana ar Curaprox produktiem ir aizraujoša. Tas ir viegli. Jūs paši redzat pozitīvus rezultātus, un mūsu brīnišķīgie izstrādājumi motivē kopt mutes dobumu vēl rūpīgāk. Mēs nekad neapstāsimies ceļā uz savu mērķi - izveidot visefektīvākos un pievilcīgākos mutes veselības aprūpes produktus pasaulē. Tā ir mūsu panākumu ķīla un iemesls, kāpēc ik dienas visā pasaulē aug Curaprox cienītāju skaits.