Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

PAR MUMS

VESELĪBA SĀKAS MUTĒ

Veselīgam ķermenim ir nepieciešama veselīga mute - tāds ir Šveices uzņēmuma Curaden mērķis. Uzņēmuma stūrakmeņi ir tā dibinātāji Braitšmidu (Breitschmid) ģimene un zīmols Curaprox.

Uzņēmējs Ueli Braitšmids (Ueli Breitschmid) tic labākai pasaulei: "Mēs varam to radīt - un tā ir mūsu pašu rokās." Viņam piederošais mutes dobuma higiēnas uzņēmums Curaden pārdod ko vairāk nekā tikai produktus. Ģimenes uzņēmuma apņemšanās ir sniegt zināšanas par to, kā saglabāt veselīgu mutes dobumu mūža garumā: katra cilvēka paša ziņā ir rūpēties par sevi un savu veselību. Tā pamatā ir pārliecība, ka laba veselība sākas mutē, un mute ir vārti uz ķermeni.

Sistēmas nodrošinājums

Salīdzinājumā ar globālajiem konkurentiem, uzņēmums Curaden iet savu ceļu - ne tikai pateicoties savai elastībai vai septiņdesmit gadu ilgai, tradīcijām bagātai vēsturei. Pirmkārt, Curaden ir apņēmies nodrošināt pārdomātu cilvēku sasaisti un zināšanu nodošanu. Nozīmīgu lomu veselības aprūpes biznesā Curaden piešķir profilaksei. Attiecīgi ir nepieciešams apmācīt zobārstus, zobārstniecības speciālistus, mutes higiēnistus. Profilakse mutes veselības jomā nosaka uzņēmuma kultūru. Tā ir mūsdienīga domāšana un Curaden vadmotīvs, kas tiek īstenots Kristīnes Braitšmidas (Christine Breitschmid) vadībā, kura pārstāv nu jau trešo šīs ģimenes paaudzi, kas vada un attīsta uzņēmumu.

Funkcionalitāte un prieks

Mūsdienās Curaden ir vadošais globālās mutes dobuma veselības koncepcijas piegādātājs vairāk kā 70 valstīs. "Labāka veselība jums" ir filozofija, kas ir uzņēmuma darbības pamatā. Šis kredo uzsver mutes veselības nozīmi un tās saistību ar vispārējo veselību. Neatkarīgi no tā, vai tā ir starpzobu birstīte, zobu suka ar īpaši smalkiem un precīzi izkārtotiem sariņiem, elektriskā soniskā zobu suka, mutes skalošanas līdzeklis, komplekts mazuļiem vai maiga zobu pasta: Curaprox zīmols, tā produkti, filiāles visā pasaulē un saistītie uzņēmumi nodrošina krāsainu rotaļīgumu, apvienojot veselību un prieku.

Sadarbībā ar pētniecības, izglītības un prakses ekspertiem Curaden izstrādā mutes dobuma higiēnas instrumentus, kas ir pēc iespējas saudzīgāki un efektīvāki. Curaprox ir Šveicē bāzētās kompānijas Curaden AG mutes dobuma kopšanas līdzekļu zīmols.

Uzzināt vairāk