Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Zobu suka CS 5460

Maiga pret zobiem un smaganām

Visi 5460 Curen® sariņi strādā, lai kopā uzveiktu zobu aplikumu. Nepiekāpīga pret zobu aplikumu. Maiga pret zobiem un smaganām.

Izcila zobu tīrīšana, pateicoties 5460 sariņiem, kuri blīvi izvietoti uz zobu sukas galviņas.

Kompakta zobu sukas galva. Neliels izliekums. Optimāla tīrīšana.

Curen® sariņi. Neticami maigi, neticami plāni – tikai 0,1 mm diametrā

Astoņstūra formas rokturis. Gandrīz neiespējami tīrīt zobus nepareizā leņķī

5460 labu iemeslu

Varat paļauties uz CS 5460 zobu suku, lai noņemtu zobu aplikumu, pasargātu zobu emalju no bojājumiem… un maigi un efektīvi rūpētos par zobiem un smaganām. Kā? To paveiks 5460 plānie un maigie Curen® sariņi (parasto neilona saru vietā).

Maza un kompakta zobu sukas galva

Kompaktā zobu sukas galva viegli piekļūst grūti aizsniedzamām vietām, piemēram, dzerokļiem. Turklāt, tā arī liecas. Galarezultāts – skaisti un tīri zobi.

Pareizs tīrīšanas leņķis…

… optimālai zobu tīrīšanai. Novietojiet zobu suku 45 grādu leņķī - pusi uz zoba, pusi uz smaganas. Veiciet vieglas apļveida kustības – maigi un gandrīz bez jebkāda spiediena.

Sajūtiet atšķirību

Zobārstniecības speciālisti jau vairāk nekā 40 gadus iesaka mūsu zobu sukas. Vienreiz izmēģinot šīs Šveicē izstrādātās un ražotās zobu sukas, jūs vairs nevelēsieties tīrīt zobus ar citām.

Krāsu eksplozija

Pēc gadiem ilgas krāsu vienveidības – skaistu un priecīgu krāsu eksplozija! Šī zobu suka pieejama 36 krāsu kombinācijās, kā arī īpašos un ierobežota skaita eksemplāros.

Choose your colour

Maiga un delikāta zobu kopšana

Daudzi no mums tīra zobus ar pārāk lielu spēku un lieto zobu sukas ar cietiem sariem. Tas noved pie tādiem bojājumiem kā smaganu atkāpšanās. Mūsu zobu birstes atšķiras ar īpaši smalkajiem Curen® sariņiem. Tie ir maigi un tīra izcili labi.

Maestro, mūziku!

Notīriet katru zobu, veicot vieglas apļveida kustības un gandrīz bez jebkāda spiediena. Liels daudzums cieši kopā sarindotu īpaši smalku sariņu efektīvi noņem zobu aplikumu, neradot nekādus bojājumus. Turiet zobu suku rokā tik viegli kā vijolnieks lociņu!

Maģiskais skaitlis 5460

Zobu sukas galvā ir 5460 cieši kopā sarindotu sariņu - pat līdz desmit reizēm vairāk nekā parastajās zobu sukās. Šī īpaši blīvā tīrīšanas virsma paredzēta, lai novērstu kariesu un smaganu slimības. CS 5460 ir lielākais zobu aplikuma bieds.

Zobu emalja ir cietāka nekā tērauds…

…taču tai nepieciešama maiga kopšana. Tagad varat droši paļauties uz maigajiem sariņiem: tie noņems aplikumu, nesaskrāpējot emalju, un notīrīs smaganu līniju bez sāpēm.

Kā vislabāk tīrīt zobus?

Ir daudz dažādu paņēmienu, un katra mute, zobs un starpzobu spraugas ir atšķirīgas. Taču ir pārbaudīta metode, kas der visiem.

Sāciet ar vislabāko pozīciju, novietojot pusi no zobu sukas uz zobiem, bet otru pusi – uz smaganām

Tīriet maigi un gandrīz bez jebkāda spiediena.

Tīriet zobus ar vieglām apļveida kustībām

KĀ LIETOT SAVU CS 5460 ZOBU SUKU

Atsegtas zobu saknes

Kā rīkoties šādos gadījumos?

Uzzināt vairāk Pirkt

Ceļojumu komplekts

Tīriet zobus, lai kurp arī dotos

Uzzināt vairāk Pirkt

Smaganu kopšana

Tīrīšana, nevis beršana

Uzzināt vairāk Pirkt