Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Hydrosonic «Black is white»

«Black is white» tagad ir modē

Tiem, kas vēlas būt moderni, vienlaikus iegūstot baltākus zobus – mutes dobuma kopšanas ierīce piedzīvo elegantas pārvērtības, saglabājot jau pierasto maigo un efektīvo Curaprox tīrīšanas spēku. Esiet stilīgi!

Trīs tīrīšanas režīmi - no 44 000 līdz pat 84 000 maigām zobu sukas kustības minūtē.

Spēcīgs akumulators: darbības ilgums no vienas USB uzlādes – vairāk nekā 60 minūtes, vienmēr darbojoties ar pilnu jaudu

Komplektā divi oglekļa uzgaļi. Sariņi no aktīvās ogles maigai zobu balināšanai.

Ideāla zobu kopšana: ar Curacurve® palīdzību piekļūstiet pat grūti aizsniedzamām vietām. Neliels izliekums - liela atšķirība

Aktīvās ogles sariņi maigai zobu balināšanai.

Zobu suku uzgaļos esošie Curen® sariņi ir pārklāti ar aktīvo ogli. Tie palīdz likvidēt daļiņas, kuras mainījušas krāsu, nenodarot kaitējumu zobu emaljai. Stilīga, inovatīva un maiga zobu balināšana.

Izcils zobu suku uzgaļu dizains. Izcila tīrīšana.

Unikāls zobu sukas uzgaļa dizains: īpaši smalki un maigi Curen® sariņi (parasto neilona saru vietā) aptver katru zobu, padarot tīrīšanu īpaši efektīvu. Ar mazā uzgaļa palīdzību iespējams viegli piekļūt pilnīgi visiem zobiem.

Viena poga, trīs maigi tīrīšanas režīmi

Mainiet tīrīšanas režīmu, vienkārši piespiežot pogu. 44 000 zobu sukas kustības minūtē maigai smaganu masāžai; vibrācijas jaudu iespējams palielināt līdz 64 000 vai pat 84 000 kustības minūtē, sasniedzot pilnu (bet joprojām ārkārtīgi maigu) tīrīšanas jaudu.

60 minūšu balināšana

Darbības ilgums no vienas uzlādes – vairāk nekā 60 minūtes, nodrošinot nemainīgi kvalitatīvu sniegumu līdz pēdējai sekundei. Atkārtot uzlādēšana ar USB vadu. Vienkārši, vai ne?

Neliels izliekums rada lielu atšķirību

Curacurve® ir neliels zobu sukas izliekums 10 vai 15 grādu leņķī, taču tieši tas padara šo zobu suku īpašu. Tagad jūs varat viegli notīrīt zobus arī grūtāk pieejamās vietās, piemēram, priekšējo zobu iekšpusi, mazos un lielos dzerokļus. Tāds ir rezultāts, kad zobārstniecības produktus izstrādā zobārstniecības speciālisti.

Hydrosonic brīvdienas

Ceļojumu komplekts – viegls, kompakts un praktisks. Radīts, lai vienmēr nodrošinātu jūs ar nepieciešamo mutes dobuma aprūpi. Tagad Black is white Hydrosonic vienmēr ir jums līdzās.

Mutes dobuma kopšana ar stilu

Funkcionalitāte, protams, ir svarīga, bet tie, kas seko līdzi modei, vēlas kaut ko vairāk. Mutes dobuma kopšanas ierīce piedzīvo elegantas pārvērtības, iemiesojoties Black is white Hydrosonic zobu sukā, vienlaikus saglabājot jau pierasto maigo un efektīvo Curaprox tīrīšanas spēku. Esiet stilīgi!

Balināšana

Baltāki zobi. Veselāki zobi.

Uzzināt vairāk Pirkt

Black is white zobu pasta

Maiga pret zobiem. Neiecietīga pret traipiem.

Uzzināt vairāk Pirkt

Black is white zobu suka

Maiga. Efektīva. Skaista.

Pirkt