Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Hydrosonic pro

Profesionāla zobu kopšana

Katru reizi, kad tīrāt zobus ar Hydrosonic pro zobu suku, ir sajūta, ka zobus būtu tīrījis profesionālis. Piemērota pat breketēm, implantiem, jutīgām smaganām, iztīrot arī grūti aizsniedzamas vietas.

Septiņi dažādi tīrīšanas režīmi – atrodiet savējo un izbaudiet ideālu zobu tīrīšanu

Spēcīgs akumulators: darbības ilgums no vienas USB uzlādes – vairāk nekā 60 minūtes

Trīs inovatīvi zobu sukas uzgaļi: power, sensitive un single

Ideāla zobu kopšana: ar Curacurve® palīdzību piekļūstiet pat grūti aizsniedzamām vietām. Neliels izliekums - liela atšķirība

Mutes dobuma kopšana kā māksla

Visprecīzākā zobu tīrīšana. Īpaši mazais zobu sukas uzgalis “single” ir vispiemērotākais gan zobu, gan smaganu līnijas tīrīšanai. Tagad iespējams perfekti un bez piepūles tīrīt zobus, starpzobu spraugas, breketes, koriģējošos lokus vai zobu stiprinājumus. Izbaudiet augstākā līmeņa Šveices zobu suku uzgaļu tehnoloģiju!

Zobu suku uzgaļi, kas piekļūst visam

Unikāls zobu sukas uzgaļa dizains: īpaši smalki un maigi Curen® sariņi (parasto neilona saru vietā) aptver katru zobu, padarot tīrīšanu īpaši efektīvu. Ar mazā uzgaļa palīdzību iespējams viegli piekļūt visiem zobiem un tos iztīrīt.

Izvēlieties kādu no 7 tīrīšanas režīmiem

No 44 000 līdz pat 84 000 maigām zobu sukas kustības minūtē. Hydrosonic pro elektriskā zobu suka nodrošina profesionālas zobu tīrīšanas efektu. Izvēlieties savu tīrīšanas režīmu un sāciet tīrīt!

60 minūtes tikai no vienas uzlādes

Patiešām - darbojas vairāk nekā 30 tīrīšanas reizes, saglabājot tādu pašu jaudu! Un pats par sevi saprotams, ka ierīci var uzlādēt, izmantojot USB vadu. Ko vēl vairāk var vēlēties?

Neliels izliekums, liela atšķirība

Curacurve® ir neliels zobu sukas izliekums 10 vai 15 grādu leņķī, taču tieši tas padara šo zobu suku īpašu. Tagad jūs varat viegli notīrīt zobus arī grūtāk pieejamās vietās, piemēram, priekšējo zobu iekšpusi, mazos un lielos dzerokļus. Tāds ir rezultāts, kad zobārstniecības produktus izstrādā zobārstniecības speciālisti.

Hydrosonic brīvdienas

Hydrosonic ceļojumu komplekts – viegls, kompakts un praktisks. Radīts, lai vienmēr nodrošinātu jūs ar nepieciešamo mutes dobuma aprūpi. Tagad Hydrosonic pro vienmēr ir jums līdzās.

Mutes dobuma veselība tikai pogas spiediena attālumā

Diezgan ilgu laiku gan mēs, gan Curaprox eksperts, Prof. Dr. med Uelijs P. Saksers, ignorējām elektriskās zobu sukas. Bet laiki mainās! Un mēs esam atklājuši prieku nospiest Hydrosonic pro pogu.

VIDEO – PROFESIONĀLA ZOBU TĪRĪŠANA

Zobu sukas uzgalis ikvienam gadījumam

Hydrosonic pro elektriskās zobu sukas komplektā ietilpst trīs inovatīvi, Šveicē izstrādāti un ražoti zobu sukas uzgaļi: power, sensitive un single. Kuru izvēlēsieties jūs?

German Design Award 2021

Kategorijas "Izcils medicīniskās rehabilitācijas un veselības aprūpes izstrādājuma dizains" uzvarētājs

"Īpašais sukas uzgaļa dizains atvieglo zobu tīrīšanu pat tad, ja zobiem ir komplicēts izvietojums vai ja tiek lietotas breketes."

Enzycal

Maiga, delikāta, efektīva. Piemērota soniskajām zobu sukām

Uzzināt vairāk Pirkt

CS single

Zobs pēc zoba

Uzzināt vairāk Pirkt

Implanti

Jo tiem nepieciešama īpaša aprūpe

Uzzināt vairāk Pirkt