Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Izvēlieties savu valsti Latvija Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 50 €
Piegāde 3-5 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

Zobu pasta Enzycal

Maiga un ārkārtīgi efektīva

Aizmirstiet par parastajām, nepatīkami asajām sastāvdaļām. Mūsu zobu pastu sastāvā ir tikai dabiskas sastāvdaļas, kā, piemēram, enzīmi, kuri palielina siekalās esošās aizsardzības spējas.

Maiga zobu pasta – vesels mutes dobums

Piemērota soniskajām zobu pastām

Nesatur NLS, triklozānu vai plastmasas mikropērlītes

Ražots Šveicē

Mēs mīlam zobu emalju

Curaprox mērķis ir rūpēties par zobu emalju un panākt, lai tā nenodiltu. Tādēļ zobu pastās esošie enzīmi ir ļoti maigi. Atšķirībā no parastajām zobu pastām, Enzycal nerada bojājumus zobu emaljai, jo tās abrazivitātes rādītājs pēc RDA (Relatīvās dentīna abrāzijas) skalas ir no 30 līdz 60. Tīrot zobus ar Enzycal, jūs esat ieguvēji.

Kāpēc enzīmi?

Mūsu siekalās esošie enzīmi cīnās ar baktērijām. Enzycal zobu pastā esošie enzīmi nodrošina papildus aizsardzību, pastiprinot mūsu siekalu dabisko spēku. Turklāt, tie palīdz aizstāt zaudētos minerālus un kalciju zobu emaljā, kā arī rada pretvīrusu un pretsēnīšu iedarbību.

Nātrija fluorīds - izcils savā iedarbībā

Nātrija fluorīds stiprina jūsu zobu emalju, kā arī uzreiz pēc zobu tīrīšanas padara emalju izturīgu pret skābes ietekmi. Tas remineralizē zobu virsmas - arī tās, kas pakļautas skābes ietekmei - un samazina kaitīgo baktēriju vairošanos. Jāatzīst, ka nātrija fluorīds ir ļoti iedarbīgs līdzeklis cīņā ar zobu bojāšanos.

NLS? Nekādā gadījumā!

Diemžēl, joprojām lielākā daļa zobu pastu satur NLS jeb nātrija lauretsulfātu. Tas atstāj negatīvu ietekmi uz mutes dobuma gļotādas šūnām (audiem, kas izklāj muti) un rada sāpīgu kairinājumu, ievainojumus un mutes dobuma čūlas. Tādēļ ne Enzycal, nedz arī jebkura cita no mūsu zobu pastām nesatur NLS.

Vēlaties kārtīgi izbaudīt ēdienu?

Parastās zobu pastas satur pārāk daudz mentola. Tas padara mutes dobumu sausāku un samazina siekalu plūsmu, kā rezultātā pazeminās mutes dobuma dabiskās aizsargspējas. Tādēļ arī ēdieni un dzērieni pēc zobu tīrīšanas garšo briesmīgi. Mēs dodam priekšroku maigai garšai un veselam mutes dobumam. Un jūs?

Izdariet pareizo izvēli

Daudzas zobu pastas patiešām nav veselīgas – tās izraisa zobu nodilumu, kairinājumu un mutes dobuma čūlas. Mūsu pētījumi rezultāti liecina, ka Enzycal zobu pastas ir maigas un ārkārtīgi efektīvas.

CS 5460

Efektīvākā zobu suka pasaulē?

Uzzināt vairāk Pirkt

Zobu bojājumi

Ir laiks aizsargāt sevi

Uzzināt vairāk Pirkt

Jutīgi zobi

Atsegtas zobu saknes? Beidzot ir pieejama palīdzība!

Uzzināt vairāk Pirkt