Swiss premium oral care 

Izvēlieties savu valsti Latvija
Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 40 €
Piegāde 4-7 darba dienu laikā
Drošs maksājums ar 3D Secure

BDC Biological Denture Care

Rūpes par zobu protēzēm un stiprinājumiem

BDC ar Mātes Dabas veltēm – citronskābi, jūras sāli un eikalipta eļļu  - rūpējas par jūsu zobu protēzēm, stiprinājumiem un mutes veselību.

Tīra ar citronskābi un jūras sāli

Gadiem ilgi saglabā jaunu un svaigu izskatu

Aizsargā ar eikaliptu eļļas palīdzību

Dabiska, ilgstoša aprūpe

Citronskābe savienojumā ar jūras sāli bez piepūles izšķīdina pārtikas paliekas un aplikumu. Atšķirībā no citiem, asākiem tīrīšanas līdzekļiem, BDC nenodara kaitējumus plastmasai. Tagad jūsu protēžu vai stiprinājumu izskats gadiem ilgi saglabājas jauns un svaigs.

Svaiguma zīmogs

Eikalipta eļļa sniedz BDC svaigu garšas niansi, kā arī ārstnieciskas un pretiekaisuma īpašības. Ja ar to vēl ir par maz, tad tā arī aizzīmogo un aizsargā plastmasu - ieskaitot visas esošās mikroplaisas - ar bagātīgu plēvīti.

Mazie dzīves prieki…

Izmantojot Curaprox zobu birstes, sniedziet zobu protēzēm vai stiprinājumiem tādu aprūpi un mirdzumu, kādu viņi ir pelnījuši. Pārtikas palieku un aplikuma noņemšana kļūst par mazu prieku - un mēs garantējam, ka plastmasa netiks saskrāpēta. Izmantojiet BDC suku zobu protēzēm vai fiksatoriem un CS 5460 - aizdarēm (āķiem).

Māte Daba zina vislabāk.

Uzņēmumā Curaprox mēs sākam ar jautājumu: "Kā mums var palīdzēt daba?". Tāpēc BDC ir tik labs jūsu mutes veselībai. Un tāpēc BDC gadiem ilgi saglabā jūsu protēzes vai ortodontiskos stiprinājumus kā jaunus.

BDC: Kāda ir atšķirība?

Būtiskākā atšķirība – dabiskas sastāvdaļas. Tas ir citronskābes un jūras sāls tīrīšanas spēks, un eikalipta eļļas svaigās garšas nianses. Nav mikroplaisu – nav vietas patogēniem.

Citronskābe

Citronskābe ir viens no labākajiem dabas līdzekļiem un galvenā tīrīšanas sastāvdaļa produktos BDC 100 daily un BDC 105 weekly. Tā viegli sašķeļ un noņem pārtikas atliekas, plankumus un baktēriju nogulsnes uz zobu protēzēm un stiprinājumiem - un pat novērš mikroplaisu veidošanos. (200-300)

Eikalipta eļļa

Eikalipta eļļa sniedz maksimālu svaigumu jūsu zobu protēzēm vai stiprinājumiem. Tai ir pretiekaisuma iedarbība un tā aizzīmogo un aizsargā plastmasu, izveidojot mikroplēvīti.

Jūras sāls

Neviena izcila gardēžu maltīte nebūtu pilnīga bez jūras sāls. Mēs uzskatām, ka šo pašu principu var attiecināt uz izciliem protēžu un zobu izlīdzināšanas sistēmu tīrīšanas līdzekļiem. Jūras sāls stabilizē un pastiprina citronskābes tīrīšanas efektu.

Vai tiešām nepieciešams tīrīt protēzes un izlīdzināšanas sistēmas?

Mēs zinām, ka jūs vēlaties, lai protēzes un zobu izlīdzināšanas sistēmas būtu pēc iespējas ērtākas. Tāpēc arī zinām, ka jūs priecāsieties, ja būs iespējams ātri un viegli notīrīt jebkādus atlikumus, kurus izšķīdinājušas un dezinficējušas BDC 100 daily un BDC 105 weekly.

CS 5460

Smaganu tīrīšana un stimulēšana

Uzzināt vairāk Pirkt

Implants

Pareiza mutes dobuma kopšana implantiem vai zobu protēzēm

Uzzināt vairāk Pirkt

CS 708

Lai piekļūtu grūti aizsniedzamām vietām

Pirkt